- Odwiedziny: 169514
- Do końca roku: 239 dni
- Do wakacji: 46 dni
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie
-
Statystyki
Osiągnięcia uczniów
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS I-VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
W SKAWINIE W KONKURSACH WIEDZY, ARTYSTYCZNYCH I SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
Osiągnięcia uczniów klas I-III – konkursy wiedzy
L.p. |
Forma/tytuł |
Organizator |
zasięg |
Miejsce/wynik |
Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący
|
1. |
„Alfik matematyczny” |
Jersz Łowcy Talentów |
ogólnopolski |
bardzo dobry |
Barbara Lis, kl. 2b |
mgr R. Pachytel |
2. |
Kangur matematyczny” |
Wydział Matematyki i Informatyki
|
międzynarodowy |
wyróżnienie |
Barbara Lis, kl. 2b |
mgr R. Pachytel |
Osiągnięcia uczniów klas I-III - konkursy artystyczne
L.p. |
Forma/tytuł |
Organizator |
zasięg |
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący |
1. |
„Jestem dla innych” |
Przedszkole Samorządowe nr 6 |
powiatowy |
I |
Damian Pierzchała, kl. 1c |
mgr M. Jeleń |
2. |
„Wpasuj się w autyzm” |
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Skawinie |
gminny |
II |
Julia Kapusta, kl. 3a |
mgr K. Olszewska |
3. |
„Wpasuj się w autyzm”- konkurs plastyczny |
Przedszkole Samorządowe nr 2 |
gminny |
II |
Julia Kapusta, kl.3a |
mgr. K. Olszewska |
4. |
Gminnym Przeglądzie Piosenki Religijnej SACROSONG |
Zespół Szkół Katolickich w Skawinie |
gminny |
II |
Klasa 2b |
mgr R. Pachytel |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VIII – konkursy wiedzowe - przedmioty ścisłe
Lp. |
Forma/tytuł |
Organizator |
Zasięg |
Miejsce/wynik |
Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący
|
1. |
Konkurs Matematyczny „Kangur” |
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych |
ogólnopolski |
wyróżnienie |
Stanisław Kulawik Antoni Budek Róża Płonka Emilia Bugańska Piotr Zając Oskar Sukta |
Justyna Micał Justyna Micał Rita Wilk Rita Wilk Ewelina Stuglik Justyna Micał, |
2. |
Konkurs "Maks Matematyczny" – edycja XI |
Mogalo; patronat: Jersz Łowcy Talentów |
ogólnopolski |
bardzo dobry |
Oliwier Drożdż Emilia Bugańska Lilianna Adamska Wojciech Wilk Milena Klimiuk Antoni Droździewicz
Szymon Kondek |
Justyna Micał Rita Wilk Rita Wilk Ewelina Stuglik Wiesława Ściężor, Piotr Okoń Katarzyna Godula, |
3. |
Konkurs „Alfik Matematyczny” |
Łowcy Talentów „Jersz” |
ogólnopolski |
bardzo dobry bardzo dobry dobry |
Stanisław Kulawik
Antoni Budek
Sebastian Pietrzyk
|
Justyna Micał
Justyna Micał
Piotr Okoń
|
4. |
Ogólnopolski Internetowy Konkurs Szachowy „SzachMaks” V edycja |
Mogalo |
ogólnopolski |
wynik dobry |
Mateusz Kościński |
Rita Wilk |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VIII - konkursy polonistyczne
L.p. |
Forma/tytuł |
Organizator |
zasięg |
Miejsce/wynik |
Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący |
1. |
Ogólnopolski Konkurs Literacki „Jak zdobyć Nagrodę Nobla?” |
Wrocławski Dom Literatury i Fundację im. Olgi Tokarczuk |
ogólnopolski |
II |
Natasha Bojdo |
mgr Beata Milc |
2. |
Konkurs Literacki „Piękno Małopolski słowem opisane” |
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu |
wojewódzki |
III |
Małgorzata Lis |
dr Łukasz Wróblewski
|
3. |
Powiatowy Konkurs Literacki „Mój debiut” |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie |
powiatowy |
I |
Małgorzata Lis |
dr Łukasz Wróblewski |
4. |
Gminny Konkurs Polonistyczny |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie |
gminny |
wyróżnienie |
Hanna Sajdak |
mgr Monika Bobula |
5. |
Gminny Konkurs Ortograficzny |
Szkoła Podstawowa |
gminny |
II |
Małgorzata Lis |
dr Łukasz Wróblewski |
6. |
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej św. Jana Pawła II |
Zespół Szkół Katolickich w Skawinie |
gminny |
II III |
Małgorzata Lis Piotr Dubiel |
dr Łukasz Wróblewski
|
7. |
Gminny Konkurs Plastyczno-Literacki "90 lat minęło... Życzenia dla Dwójki" |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie |
gminny |
I |
Róża Płonka |
mgr Anna Kolasa |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VIII - konkursy z j. angielskiego
L.p. |
Forma/tytuł |
Organizator |
zasięg |
Miejsce/wynik |
Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący |
1. |
XIII Gminna Olimpiada Języka Angielskiego |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie |
gminny |
I
II
wyróżnienie |
Maksymilian Droździewicz
Milena Marduła
Tymoteusz Dymanus |
mgr Anna Wójcik
mgr Anna Krzywacka – Puścizna mgr Anna Wójcik |
2. |
Gminny Konkurs Czytelniczo-Językowy pt. "Ostatnia Bitwa" |
Zespół Szkół Katolickich |
gminny |
II III |
Hanna Wójcik Małgorzata Lis |
mgr Anna Krzywacka – Puścizna |
3. |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego pt."English High Flier" |
firmę edukacyjną Łowcy Talentów Jersz |
ogólnopolski |
II III |
Tymoteusz Dymanus Milena Marduła |
mgr Anna Wójcik mgr Anna Krzywacka – Puścizna |
4. |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego pt. Forget-me-not" |
Filotimo pod patronatem czasopisma "Języki obce w szkole" |
ogólnopolski |
wyróżnienia |
Karolina Leśna i Tymoteusz Dymanus Marika Jaworska i Milena Marduła Olaf Szarański
Julia Płaszczak, Tomasz Kosierb, Emilia Bugańska i Liliana Adamska |
mgr Anna Wójcik
mgr Anna Krzywacka – Puścizna mgr Anna Krzywacka – Puścizna mgr Anna Woyciechowska |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VIII - konkursy z historii
L.p. |
Forma/tytuł |
Organizator |
zasięg |
Miejsce/wynik |
Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący |
1. |
Małopolski Konkurs Tematyczny „A jeśli ktoś nasz polski dom zapali” |
Małopolski Kurator Oświaty |
wojewódzki |
finalista |
Oskar Sukta |
mgr Anna Najberek - Ciepły |
2. |
Konkurs literacko – artystyczny o tematyce historycznej „Patroni naszych ulic” |
Centrum Kultury Podgórze ośrodek Ruczaj |
wojewódzki |
II |
Piotr Gargula |
mgr Agnieszka Hudziak |
3. |
Gminny Konkurs „Gen. Józef Haller i Błękitna Armia” |
Towarzystwo Pamięci Generała Józefa Hallera |
gminny |
III miejsce |
Jagoda Nowotny, Joanna Wciseł |
mgr Agnieszka Hudziak |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VIII - konkursy artystyczne
L.p. |
Forma/tytuł |
Organizator |
zasięg |
Miejsce/wynik |
Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący |
1.
|
Festiwal Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska” |
Małopolski Kurator Oświaty |
wojewódzki |
II III III |
Emilia Bugańska Hanna Sajdak Mateusz Pierożek |
mgr Danuta Marcinowska |
2. |
Konkurs plastyczny "Portret rodzinny - portret bliskiej mi osoby" |
Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki" - Klub Kultury "Chełm": |
powiat |
II miejsce |
Kamila Piątek |
mgr Sylwia Surówka |
3. |
„Kocie sprawki” konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Kota |
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie |
powiat |
wyróżnienie |
Natasha Bojdo |
mgr Magdalena Szynkarczuk |
4. |
Konkurs plastyczny „Jesienne impresje” |
Centrum Kultury i Sportu w Skawinie |
gminny |
wyróżnienie |
Natasha Bojdo |
mgr Magdalena Szynkarczuk |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VIII – zawody sportowe
L.p. |
Forma/tytuł |
Organizator |
zasięg |
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Nauczyciel prowadzący |
1.
|
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym (półfinał) |
Szkolny Związek Sportowy |
województwo |
II |
Zuzanna Bezak |
mgr Marzena Styrylska |
2. |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie |
powiat |
II III |
Oliwia Ślizowska Szymon Kondek |
mgr Marzena Styrylska |
3. |
Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie |
powiat |
I I |
Gabriela Wilk Olaf Szarański |
mgr Marzena Styrylska |
4. |
Igrzyska Dzieci - Wiosenne Drużynowe Biegi |
UKS „Jedynka” CKiS Skawina |
powiat |
II (rocznik 2011) |
Zuzanna Piotrowicz Zofia Prochownik Gabriela Wilk Emilia Bętkowska Laura Rachwał Nicola Synowiec Julia Pytlik |
mgr Joanna Roszkowska |
5. |
Igrzyska Dzieci - Wiosenne Drużynowe Biegi |
UKS „Jedynka” CKiS Skawina |
powiat |
III (rocznik 2009 – 2010) |
Emilia Skalny Emilia Jaskulska Julia Wróbel Natalia Bularz Natasza Szymula Kaja Tabor Vanessa Helegda |
mgr Joanna Roszkowska |
6. |
Igrzyska Młodzieży - Wiosenne Drużynowe Biegi
|
UKS „Jedynka” CKiS Skawina |
powiat |
II (rocznik 2008-2009) |
Milena Brodłowicz Aleksandra Chodacka Emilia Dąbrowska Aleksandra Wołek Sandra Dziudziek Anastazja Liszka |
mgr Joanna Roszkowska |
7. |
Igrzyska Dzieci - Wiosenne Drużynowe Biegi |
UKS „Jedynka” CKiS Skawina |
powiat |
I(rocznik 2011) |
Jan Kurlit Tomasz Trzyszczyk Jakub Pacułt Leon Haligowski Krzysztof Kapela Patryk Kaczmarczyk |
mgr Paweł Madej |
8. |
Igrzyska Dzieci - Wiosenne Drużynowe Biegi |
UKS „Jedynka” CKiS Skawina |
powiat |
I (rocznik 2009 – 2010) |
Bartłomiej Maliszewski Franciszek Kozanecki Kacper Friedel Nikodem Ożóg Karol Goluch Oskar Moskwa Krystian Możuch Bartosz Budek
|
mgr Paweł Madej |
9. |
Igrzyska Młodzieży - Wiosenne Drużynowe Biegi
|
UKS „Jedynka” CKiS Skawina |
powiat |
III (rocznik 2008-2009) |
Alan Bernat Maciej Dzięgiel Igor Spólnik Bartosz Harabasz Patryk Brodłowicz |
mgr Paweł Madej |
10. |
Z podwórka na stadion „O Puchar Tymbarku” |
PZPN |
powiat |
III |
Jakub Pacułt Jan Kurlit Tomasz Trzyszczyk Bartłomiej Maliszewski Kacper Friedel Franciszek Kozanecki Krzysztof Kapela Stanisław Kulawik Krystian Możuch |
mgr Paweł Madej |
11. |
XII Halowe Mistrzostwa Skawiny w Lekkoatletyce Dziewcząt |
UKS „Jedynka” |
gmina |
I |
Gabriela Wilk Vanessa Helegda Sandra Dziudziek Zofia Prochownik Emilia Pałka Milena Łukasik Kaja Tabor Zuzanna Piotrowicz Emilia Skalny Aleksandra Chodacka Aleksandra Wołek Anisia Martyrosian Zuzanna Bezak Emilia Dąbrowska Milena Brodłowicz |
mgr Joanna Roszkowska |
12. |
XII Halowe Mistrzostwa Skawiny w Lekkoatletyce Chłopców |
UKS „Jedynka” |
gmina |
II |
Jan Kurlit Barłomiej Maliszewski Alan Bernat Krzysztof Kapela Szymon Kaczor Bartosz Harabasz Tomasz Trzyszczyk Franciszek Kozanecki Emilian Górowski Jakub Styrylski Oskar Sukta |
mgr Paulina Traczyk |