Aktywna Tablica SPE - 2021 r.

Aktywna Tablica - logo

Program Aktywna Tablica ma na celu rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024. Zakłada on dofinansowanie placówek w celu zakupu pomocy niezbędnych do rozwoju kompetencji TIK w szkołach.

Program umożliwia stworzenie w szkole miejsca przeznaczonego do nauki i stymulowania rozwoju uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz korzystających z pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

W roku 2021 Szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika w Skawinie otrzymała wsparcie finansowe na zakup specjalistycznych pomocy edukacyjno-terapeutycznych do gabinetu terapii pedagogicznej oraz gabinetu logopedycznego w wysokości 43 750 zł (z czego 20% pochodziło z budżetu Gminy Skawina).