BAL KARNAWAŁOWY

17 stycznia 2024 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z klas 0-3.

Uczniowie przebrali się w różnorodne stroje, m. in. żołnierza, pszczółki Mai czy Harry’ego Pottera. Sala gimnastyczna zamieniła się w piękną salę balową. Dzieci bawiły się do animacji DJ-a i animatorki, która prowadziła imprezę. Uśmiech nie schodził z twarzy najmłodszych, którzy oddawali się radosnym tańcom i zabawom. Podczas balu na dzieci czekały liczne niespodzianki: bańki mydlane, efekty świetlne oraz wystrzałowe konfetti. Zabawę uświetnił także pyszny, słodki poczęstunek od lokalnej Cukierni Zając.

Bal karnawałowy na długo pozostanie w pamięci społeczności SP1 – w szczególności będziemy pamiętać o fantastycznych przebraniach i doskonałej organizacji imprezy.

Serdecznie dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia – rodzicom, nauczycielom oraz Cukierni Zając.