VII EDYCJA KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK „ŚPIEWAJĄCY ANIOŁ” ROZSTRZYGNIĘTA!

29 stycznia 2024 r. w sali świetlicy szkolnej odbyła się VII edycja Przeglądu Pieśni i Pastorałek „Śpiewający Anioł”. Konkurs zorganizowali wychowawcy świetlicy szkolnej: mgr Karolina Czernecka, mgr Kamila Prochownik, mgr Sylwia Surówka oraz mgr Anna Najder.

Uczniowie z klas I - IV uczęszczający do szkolnej świetlicy prezentowali własne aranżacje kolęd i pastorałek. Do konkursu zgłosiło się 20 uczestników. Młodzi artyści występowali solo, w duetach lub w grupach.

Jury w składzie: Wicedyrektor Szkoły - mgr Monika Kowalczyk, psycholog - mgr Karolina Rogowska oraz wychowawca klasy 3b - mgr Katarzyna Polus, przyznało następujące miejsca:

• I miejsce - Danuta Nowakowska, kl. 3a
  • II miejsce - Magdalena Łyczak, kl. 1a
  • III miejsce - Veronika Avtomchuk, kl. 3c
  • Wyróżnienie - duet z klasy 4a w składzie: Iga Przywara oraz Martyna Budzyńska.

Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Wychowawcy świetlicy szkolnej