ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 24.11.2023 r. uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia". Każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.

W tym niezwykłym dniu na uczniów czekało wiele atrakcji przygotowanych przez panią mgr Małgorzatę Jeleń oraz mgr Katarzynę Polus. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta i tańczyły w rytm znanych misiowych przebojów. Najmłodsi uczestniczyli także w zabawach ruchowych i zgadywankach.

Ten wyjątkowy dzień upłynął pod znakiem świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać je swoim koleżankom i kolegom.