Ostatnie pożegnanie Anny Nakoneczny

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci inż. Anny Nakoneczny - zasłużonego pedagoga, wieloletniej (1988-2020) nauczycielki matematyki Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie.

Pani Anna Nakoneczny pasję nauczania przedmiotu łączyła z szacunkiem wobec uczniów i pracowników szkoły, była bardzo cenionym i lubianym nauczycielem. Jej uczniowie odnosili sukcesy w konkursach matematycznych oraz brali udział w licznych zajęciach popularnonaukowych.

Zaszczepiła w nich pasję do poznawania świata oraz tolerancję i szacunek wobec innych.
Była nauczycielką, która zachęcała do intensywnej pracy, podkreślała wartość każdego ze swoich podopiecznych, odkrywała drzemiące talenty i wskazywała kierunki pracy.

Łączymy się w bólu z rodziną oraz bliskimi Zmarłej i składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie

Klepsydra AN