„Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”

Centrum Usług Społecznych w Skawinie serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców, Opiekunów i Wychowawców z gminy Skawina do udziału w bezpłatnych warsztatach psychoedukacyjnych realizowanych w ramach Programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Nasze warsztaty to niezwykła okazja, aby zgłębić tajniki efektywnego wychowywania i zdobyć praktyczne umiejętności, które pomogą Wam w codziennej pracy z dziećmi.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Czy zastanawialiście się, jak lepiej komunikować się z Waszymi dziećmi? Chcielibyście doskonalić sztukę dialogu i tworzyć relacje oparte na wzajemnym szacunku? Jeśli tak, to właśnie dla Was przygotowaliśmy spotkania w ramach "Szkoły dla Rodziców i Wychowawców".

Co oferujemy:

Moduł I: "Szkoła dialogu"

• Dostępny w dwóch grupach: porannej w godz. 09:00-12:00 i popołudniowej w godz. 17:00-20:00
  • Spotkania raz w tygodniu w okresie: od 27 września do 6 grudnia 2023 r.

Moduł II: "Rodzeństwo bez rywalizacji"

• Grupa popołudniowa w godz. 18:00-21:00
  • Spotkania raz w tygodniu w okresie: od 27 września do 6 grudnia 2023 r.

Moduł III: "Jak dogadać się z nastolatkiem?"

• Grupa poranna w godz. 09:00-12:00

Zapisy:
Zapraszamy do zapisów w Centrum Usług Społecznych w Skawinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 17, lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 12 276 34 10. Telefon jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 20:00.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego serdecznie zachęcamy do jak najszybszego dokonania zapisu.

Więcej szczegółów pod adresem: