KONKURS RECYTATORSKI DLA MAMY I TATY

W dniu 29 maja odbył się Konkurs Recytatorski dla Mamy i Taty zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej. Wzięło w nim udział kilkunastu uczniów z klas I-IV. Zadaniem uczestników było wyrecytowanie utworu literackiego zawierającego motyw matki bądź ojca.

Dzieci niezwykle starannie przygotowały się do konkursu recytując wiersze będące pochwałą najważniejszych osób w ich życiu. Mimo ogromnej tremy najmłodsi świetnie się spisali i poruszyli serca publiczności, która wielokrotnie nagradzała występujących brawami.

Ze względu na wysoki poziom artystyczny wystąpień jury z trudem wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce przyznano Justynie Skalny z klasy 4b. Drugie miejsce zdobyła Hanna Kapela – uczennica klasy 1b. Trzecie miejsce powędrowało natomiast do Filipa Jończyka z klasy 4b.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich uczniów SP1 do udziału w kolejnych konkursach poetyckich organizowanych przez wychowawców świetlicy. Uśmiech