Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Zima w obiektywie”

W dniu 20 marca 2023 r.  w świetlicy szkolnej odbyła się gala finałowa konkursu fotograficznego „Zima w obiektywie” zorganizowanego przez wychowawców świetlicy – mgr Karolinę Czernecką, mgr Sylwię Surówkę, mgr Kamilę Prochownik oraz mgr Annę Najder.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-IV. Jury przyznało następujące miejsca:

• I miejsce – Bartosz Milc z klasy 2b
  • II miejsce – Natasza Piech z klasy 1a
  • III miejsce – Magdalena Nowaczyk z klasy 1b
  • Wyróżnienie – Emilia Gąska z klasy 3b oraz Iga Przywara z klasy 3a

Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Jednocześnie chcemy podkreślić, że wszyscy uczniowie biorący udział w wydarzeniu wykazali się niezwykłą wrażliwością estetyczną i zmysłem fotograficznym – organizatorom bardzo trudno było wyłonić zwycięzców ze względu na wysoką jakość prac.

Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez świetlicę szkolną. Uśmiech